*  Last of Us Dizisi Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
181
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******


Offline
ADMIN
24
(Mesajlar)
24
(Konular)
Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
07-19-2021, 03:13 PM
Last of Us dizisi yeni isimlerle ekibini genişletiyor. Yeni adlar ve dizi ile alakalı detaylar şimdiden heyecanlanmamıza yetti.
Playstation’da sevilerek oynanan oyundan adaptasyon olacak dizi ile alakalı yeni gelişmeler var. HBO‘da yayınlanacak diziye üç yeni isim daha katıldı. Deadline sitesinin haberine bakılırsa oyun karakterlerinden Joel’in kardeşi Tommy’i seslendiren Jeffery Pierce dizide Perry’i canlandıracak. Bill karakteri Con O’Neill tarafınca seyirci karşısına çıkacak ve Murray Barlett ise Frank karakterini canlandırıyor olacak.
Şubat ayında başrollerini öğrendiğimiz ve Game of Thrones, Narcos benzer biçimde yapımlardan tanıdığımız meşhur oyuncu Pedro Pascal Joel‘i de star ekibi arasında barındıran dizi, Playstation Productions‘tan çıkan ilk tv dizisi olacak. Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafınca yönetmenliği yapılacak dizinin çekimlerinin 2022 yılı Haziran ayında tamamlanması bekleniyor.


Neill Druckmann, dizinin çekimleri başladıktan sonrasında dizide kullanılacak birtakım diyalogların oyundan kaldırıldığını belirtmişti. 2013 senesinde gösterilen Last of Us ve 2020 senesinde yayımlanan Last of Us II oyunlarında geçen vakalara bağlı olarak çekilecek dizide oyundan tamamen değişik olayların da yer alacağı açıklandı. Druckmann bununla birlikte en sevilmiş olduğu bölümlerin oyundan tamamen değişik vakalara odaklandığını belirtti. Druckmann bununla birlikte HBO’nun kendilerini diziye odaklanma noktasında şiddetten ziyade karakterlerin yaşam hikayelerine ve yaşadıkları dramaya odaklanmaya ittiğini ve bunun dizi için fazlaca iyi bulunduğunu söyledi.
Last of Us dizisi ile alakalı bu yeni gelişmeler Last of Us III oyununun da habercisi olabilir.


Foruma Git: