*  Mafia: Definitive Edition
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
324
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******


Offline
ADMIN
24
(Mesajlar)
24
(Konular)
Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
08-26-2020, 11:23 PM (En son düzenleme: 08-26-2020, 11:26 PM GameMaster.)

Mafia II’nin arkasından Mafia III 2016 senesinde yayınlanmıştı. Oyun geliştirici olan 2K Czezh tarafınca geliştirip 2K Games tarafınca piyasaya çıkan aksiyon-serüven türünde olanın kısa müddette birçok oyuncu kitlesi kazanmıştı. Oyunu devamlı oynayan muayyen bir kitle yer alıyor. Firma oyunun remake versiyonu olacak Mafia: Definitive Edition için çalışmalarını tamamlamak üzere. 
Serinin ilk oyununun yeniden yapımı bir proje olarak yayınlanan Mafia: Definitive Edition ile alakalı pek bir malumat verilmemişti. 
Bugün, ilk kere oyun içi sahneler yayımlandı.Oyun içi sahneler, daha evvelce söylenildiği benzer biçimde Mafia: Definitive Edition’da Mafia 3’ün grafik motorunun kullanıldığını adeta doğruluyor. Oyun, özgün Mafia’nın görselliğinin baştan aşağı yenilenmiş ve modernize edilmiş durumu benzer biçimde duruyor.
1930 yıllarında ülkedeki mafya yapılanmasını başarı göstermiş bir biçimde oyuna yansıtan ve hikayesiyle beyazperde keyfi veren oyunun aksiyon çatışma sahneleri de oldukca etkileyiciydi. Yeni versiyonla birlikte özgün oyundaki yavaş ve realist çatışmalar konumunu hızlı aksiyon sekanslarına bırakmış. Bu değişiklik, yeni aktörleri kendisine çekmek amacıyla gerekli olsa da serinin eski hayranlarınının birazcık hayal kırıklığına uğratabilir.
Mafia: Definitice Edition haricinde iki Definitive Edition’ın da çıkış yaptığını hatırlatalım. Serinin ikinci ve üçüncü oyunlarını amacıyla alan bu yapımlar, ilk mafya oyununda bulunmuş olduğu benzer biçimde bir remake değil, remastered benzer biçimde çıkış yaptı. Yani serinin başka iki oyunu baştan aşağı yeniden yapılmadı. Sadece görsellik ve optimizasyon çalışmalarının ondan sonra pazara yeniden sürüldüler.
Mafia triosunun ilk oyununun remake versiyonu olacak olan Mafia: Definitive Edition’ın çıkış zamanı 25 Eylül 2020 olarak duruyor.


Foruma Git: