*  Minecraft: Java Edition - Kayıp DLL Hatası Çözümü (Missing DLL Fix)
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
158
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*****


Offline
42
(Mesajlar)
41
(Konular)
Jul 2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
08-02-2021, 12:04 PM (En son düzenleme: 08-02-2021, 12:05 PM OyunForumu.)
Sık rastlanan bir Minecraft hatasının çözümünü sizler için hazırladım. Minecraft oyuncularının kabusu olan DLL hatalarının genel çözümünü sizler için hazırladım. Bu hata ancak Java sürümünde karşınıza menfaat ve çözüm ona özeldir. Diğer sürümlerde bu hata ile karşılaşmazsınız. Sorununuzu çözemezseniz mevzuya yorum olarak yazabilir yada bana hususi bildiri ile her daim ulaşabilirsiniz. Sorununuzun çözümüne destek olurum.

Minecraft: Java Edition başlatıcısını açtıktan sonrasında bu hatayla karşı karşıya gelme şansınız vardır.

Alıntı: “Başlatıcı çekirdeği C : Program Files (x86)Minecraft Launchergamelauncher.dll: LoadErrorNotPresent'ten yüklenemedi”


Endişelenmeye gerek yok. Bu sorunla karşılaşırsanız, tek yapmanız ihtiyaç duyulan yazılım güncellemeleri için bilgisayarınızı test etmektir. Her şeyin aktüel olduğu için güvenli olmak için bu talimatları izleyin.

Bilgisayarınızın gereksinim işitebileceği güncellemeleri deneyin ve uygulayın. Özellikle, herhangi bir grafik kartı yada sistem güncellemeleri.
Güncellemeler tamamlandıktan sonrasında bilgisayarınızı tekrar başlatın.
Buradan güncellemeleriniz iyi gitmelidir. Yazılımı güncelleyerek, uygulamanın açılmasını engellemiş olan başlatıcıda bulunamayan noksan dosyalar yüklenir. Tüm güncellemeleri eksiksiz yaptığınızdan güvenli olun.


Foruma Git: