*  Türk Yapımı Oyunlar
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
162
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******


Offline
ADMIN
24
(Mesajlar)
24
(Konular)
Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
08-05-2021, 09:21 AM
Türk oyun geliştiricilerinden en iyi PC oyunlarını sizler için derledik.İster online isterseniz tek başınıza arkadaşlarınızla oynayabilir, oynarken eğlenebilirsiniz. Bu oyunun tüm dünyada çok ünlü olduğunu söyleyebilirim. Listenin başında Türkiye'de yapılan ilk MMOFPS oyunu olan "Zula" yer alıyor.

Zula - MadByte Games

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve LokumGames tarafından yayınlanan bir MMOFPS oyunudur. Oyunda iki farklı taraf silahlarla savaşarak birbirini yok etmeye çalışıyor. Farklı güçlerde birçok silaha sahiptir. Silahı daha güçlü hale getirmek için özel aksesuarlar da ekleyebilirsiniz.Oyundaki kart tasarımının oldukça iyi olduğu söylenebilir.

Mount and Blade WarBand - TaleWorlds

TaleWorlds tarafından geliştirilen bir rol yapma oyunudur. İsterseniz kendi krallığınızı başlatabilirsiniz. Seviye arttıkça karakterin kılıç, dayanıklılık, tatar yayı gibi özelliklerini artırabilirsiniz. Oyunun grafiklerine ve oynanış şekline bakacak olursak bu oyunun kendisiyle kıyaslandığını söyleyebiliriz. Çıkış tarihine göre oldukça başarılıydı.

İstanbul Kıyamet Vakti - Sobee

Oyunun teması İstanbul'da geçiyor.Oyunda 3 karakter var: savaşçı, büyücü ve şifacı. Bu karakter kategorilerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda görevleri tamamlayarak deneyim ve para kazanabilirsiniz. Bugün oyuncu sayısı çok az. İlk çıktığında oyun çok popülerdi.

Voidrunner - RealityArts Studio 
Voidrunner, RealityArts Studio tarafından geliştirilmiş aksiyon türünde bir oyundur. Uzay temalı olan bu oyunda, bir uzay aracı seçerek istediğiniz modda tek veya çok oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz uzay aracıyla yapıların arasından geçecek, rakiplerinizle savaşacaksınız.


Monochroma - Nowhere Studios

Monochroma, Nowhere Studios tarafından geliştirilen bir bulmaca platform oyunudur. Oyun hikayesi: 1950'lerde bir teknoloji şirketi robot ürettiğini duyurdu. 2 Kardeşler uçurtma uçurmak için evden ayrıldı ve kardeşlerden biri yaralandı. Aniden yağmur yağmaya başladı ve kardeşler depoya girdi. Depodaki robotun dezavantajlarını görüyorsanız oyun tam da burada başlıyor. O zaman seni yakalamaya çalışanlardan kaçmaya çalışacaksın.


Foruma Git: