*  Valorant'ın Yeni Karakteri Killjoy ve Özellikleri
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
286
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******


Offline
ADMIN
24
(Mesajlar)
24
(Konular)
Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
08-20-2020, 02:05 PM (En son düzenleme: 08-20-2020, 02:22 PM GameMaster.)
Valorant'ın Yeni Karakteri Killjoy ve Özellikleri

[Resim: WVN4FU.png]

Merhaba kıymetli forum okuru, bu konumuzda Riot Games'in yeni başyapıtı Valorant'a eklenen yeni karakter ve özellikleri hakkındaki konuşacağız.

Dünyanın en oldukca oynanan oyunu olan League of Legends'in imalatçı firması Riot Games tarafınca piyasaya çıkan ve oldukça büyük alaka alan Valorant, 11 ajanın yerine ölümcül bir gizmen daha ekledi. Yeni ajanımızın adı "Killjoy"dur. Bir hafta ilkin sızdırılan bu karakter, geçtiğimiz haftaki çıkışından sonrasında oyuncular tarafınca büyük alaka gördü. Riot Games'in yeni eseri Valorant'taki karakter sayısı, Killjoy ile 12'ye çıkmıştır. Yeni eklenen karakterimiz, alan müdafaa ve taarruz mevzusunda iyidir. Aslında sızdırıldığı dönemde, resmi karartıldığı için bir adama benziyordu ama hanım bir karakter olarak karşımıza sunuldu. Tabii ki hanım olduğuna bakmayın, yanında getirmiş olduğu ekipmanlar, harbiden etkisinde bırakan ve dehşete düşürücü. Ekipmanları sırayla sayacak olursak; menzildeki karakterlere hücum eden bir bot, bizimle entegre olarak karakterlere ateş eden bir taret, el bombası ve düşmanları 8 saniye süresince nötr hale getiren bir aygıt Killjoy ile getirilen korkulu ekipmanlar. Şimdi bu karakterin özelliklerine bir göz atalım!

Alarmbot
Bu beceri kullanıldıktan sonrasında karşıdaki rakiplere hasar veren bir bot ortaya çıkarıyor. Saldırının yanı sıra menzili içinde bulunan rakiplerini savunmasız bırakarak ölümlerini kolaylaştırıyor.

Taret

Bu beceri kullanıldıktan sonrasında karşıdaki rakiplere hasar veren bir taret ortaya çıkıyor. Taret, 180 aşama açıdaki bütün rakiplere ağır hasarlar vererek rakipleri kısa vakit içinde öldürmenize yarıyor. Gerçekten can acıtıcı bir durum.

Nanoswarm
Bu yeteneğin kullanması cevabında elinizde bir bomba beliriyor. Bombayı rakibe doğru fırlattıktan sonrasında bir patlama gerçekleştiriyor ve rakibe ağır hasarlar veriyor.

Lockdown
Bu beceri kullanıldığında menzili içinde rakip yada rakipler 8 saniye süresince durduruluyor. 8 saniyenin cevabında rakiplere hasar veren bir patlama geçiriyor. Bomba patlamadan ilkin bir rakip bu cihaza ateş ederse, aygıt nötr hale getirilir.


Foruma Git: