*  Youtube İçin Video Çekmenin 3 Temel Kuralı!
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3
( Yorum )
208
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******


Offline
ADMIN
24
(Mesajlar)
24
(Konular)
Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#1
08-11-2021, 11:22 AM
Video Çekmenin 3 Temel Kuralı!
Video Çekmenin 3 Temel Kuralı!

Youtube dünyanın en büyük video paylaşım sitesidir ve uzun yıllardır var olduğu görülmektedir. Bu web sitesinde hemen hemen her konuda video içeriğine erişebilir ve hemen hemen her tür videoyu paylaşabilirsiniz. Bu nedenle oyunseverlerin bir Youtube kanalı oluşturmaması bekleniyor. Hatta o kadar gelişmiş ve yaygınlaşmıştır ki ülkemizde yüzlerce oyun kanalı ortaya çıkmıştır. Kanallardan birinin sahibi olarak doğal olarak ilginizi çeken bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.Birden fazla program yardımıyla oyunlardan video oluşturmanın söylendiği kadar kolay olmadığını bilmelisiniz. Bu işe başlamadan önce gerekli ekipman ve prosedürlerin temin edilmesi ve bunlar üzerinde detaylı çalışmaların yapılması gerekmektedir.

1. Ses Kaydı Kalitesi: Öncelikle işe iyi bir ses kayıt aleti almak ile başlamanız icap eder bundan dolayı çekeceğiniz videoları yorumlarken sesinizin cızırtısız ve pak olması fazlaca önemlidir. Eğer ben amatör olarak yalnızca video yorumlama yapacağım fazlaca ustalaşmış bir şey olsun istemiyorum diyorsanız kaliteli bir mikrofona haiz bir kulaklık işinizi görecektir. Kayıt cihazınız da hazır olduğuna bakılırsa sıra geldi oyun seçiminde.

2. Sevdiğin Oyunu Seçmek: Oyun seçiminde en mühim şey sanırım sevdiğiniz bir oyun üstünde video çekmektir. Bunun sebebi sevmediğiniz ve yalnızca popüler olduğundan video çekip yorumlayacağınız bir oyun olacak ise bu size oyun sırasında zevk vermeyeceği için çektiğiniz videonuz bunaltan olacak ve haliyle izlenilmeyecek. Kendinize müsait oyunu seçtiğinize güvenli olduğunuz bakılırsa sıra son hiyerarşi olan biçim belirlemedir.

3. Her Zaman Samimiyet: Özgün olmak, kendini yansıtmak bu işte oldukça fazla önemlidir. Bir oyunu yorumlarken kişiliğiniz iyi mi ise o biçimde bu işi yapmanız icap eder. Kendimden misal verecek olursam ben düzgüsel hayatımda da sık gülen ve güldüren bir insanımdır yorumlama yaparken her vakit içten davranır ve nasılsam o şekildeki konuşurum. Her vakit içinizden iyi mi geliyorsa o şekildeki hareket edip yorumlamınızıda içinizde iyi mi geliyorsa o şekildeki yapmış olduğunuz takdirde insanoğlu sizin içtenliğini görüp sizi daha fazlaca sevecektir. Kanal adınızdan tutun da kanal fotoğrafınıza kadar her şeyinizi kendi hayal gücünüz ile tasarlamalı ve kendi fikirleriniz ile bu işe başlamalısınız.
*


Offline
Oyuncu
2
(Mesajlar)
0
(Konular)
Jun 2022
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#2
06-16-2022, 08:31 AM (En son düzenleme: 06-17-2022, 01:48 AM annettefitzgerald.)
Bu yazınıza bayıldım, çok güzel şeyler paylaşmışsınız. Kaliteli videolar istiyorsanız, herkesin videoları düzenlemek için CapCut kullanması gerekir. CapCut, video düzenleme için önde gelen uygulamadır.
*


Offline
Oyuncu
1
(Mesajlar)
0
(Konular)
Jun 2022
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#3
06-27-2022, 12:03 PM (En son düzenleme: 06-27-2022, 12:07 PM Juan Manuel.)
Thank you for the information I was looking for doramas vip

Farklı drama ve dizilerin videolarının keyfini çıkarmak istiyorsanız, o zaman koreantürk en iyi seçenektir. mangakakalot
*


Offline
Oyuncu
1
(Mesajlar)
0
(Konular)
Jun 2022
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Offline
#4
06-27-2022, 12:17 PM
Video çekmek için gerekli bilgileri güzel bir şekilde düzenlemişsiniz. Yalnızca videolar değil, sinematik videolar da istiyorsanız, doramasmp4 ve doramasvip'i deneyin.


Foruma Git: